На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, екран та у приміщенні

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

До Дня пам’яті Героїв Крут в Україні проводять тематичні лекції та зустрічі в музеях, історичні уроки у закладах освіти, організовують круглі столи та книжкові виставки, що висвітлюють хроніку подій січня 1918 року та подвигу Героїв Крут.

Середньомайданський клуб спільно з бібліотекою вшанували пам'ять Героїв Крут. До 105-тої річниці у бібліотеці виставлена книжкова та ілюстративна виставка, після чого була переглянута історична драма Олександра Шапарєва "Крути 1918", яка отримала неоднозначні відгуки.

У церквах сіл Вишнівці, Середній Майдан, Глинки відслужені панахиди за загиблими Героями тодішнього і сьогоднішнього часу.

Бій під Крутами - трагічна і важлива подія в історії нашої країни, яка нагадує про боротьбу за незалежність України. Історія повторюється - сьогодні ми продовжуємо тримати оборону від російської навали.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні