У селищі Ланчин від початку 2023 року було проведено профілювання та грейдерування таких вулиць: Січових Стрільців, Свободи, Франка, Олексія Білоуса(Ф.Іваночко), М. Левицького, Я. Мудрого, частину вул. Зарічна, частину вул. Річкова. Також у селі Добротів: Шевченка та Л. Українки. Така робота значно покращила їх стан.
  Незадовільний стан вулиць створював певні незручності та проблеми жителям, які ними користуються.
  Цього року буде продовжуватися благоустрій нашої громади. З метою належного їх утримання в бюджеті громади на 2023 рік передбачені видатки на виконання робіт з благоустрою на закупівлю щебеню для підсипу вулиць Ланчинської ТГ.
  Звичайно, за один сезон неможливо зробити усі вулиці, тому роботи будуть виконуватися по черзі.