ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

VІІІ демократичного скликання

позачергова двадцята сесія

П Р О Т О К О Л

від 12 січня 2023 року                                                                                   Початок 14-00 год.

селище Ланчин

Загальний склад ради - 22 депутати.

На початок сесії зареєструвалися 12 депутатів (список додається).

Запрошені – директори навчальних закладів, керівники бюджетних установ, підприємств, жителі громади.

Головуюча на сесії – голова Ланчинської селищної ради Надія Данилюк.

П О Р Я Д О К     Д Е Н Н И Й

1.  Про  внесення змін до селищного бюджету Ланчинської територіальної громади на 2023 рік

Доповідач: М.М. Данилюк (начальник відділу)

2. Про затвердження Програми підтримки жителів Ланчинської селищної територіальної громади, яких мобілізовано до лав Збройних Сил України та які беруть участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України, а також членів сімей загиблих військовослужбовців на 2023 рік.

Доповідач: О.М. Яремин (секретар ради)

Головуюча повідомила, що на сесії присутні 12 депутатів. Загальний склад ради становить 22 депутати.

Коновалюк Галина Миколаївна, депутат в/о №5 та Гриджук Ігор Михайлович, депутат в/о № 8 взяли участь у роботі сесії у онлайн режимі).

Дана кількість присутніх депутатів дозволяє розпочати сесію.

Головуюча оголосила про відкриття позачергової двадцятої  сесії восьмого демократичного скликання Ланчинської селищної ради і запропонувала присутнім вшанувати хвилиною мовчання всіх Героїв, що віддали свої життя у російсько – укранській війні за незалежність України.

Прозвучав Гімн України

Молитва «Отче наш»

Слухали: Надію Данилюк, яка ознайомила депутатів із проєктом порядку денного позачергової двадцятої  сесії.

Вирішили: прийняти проєкт порядку денного за основу, шляхом підняття рук

«Утримались» - 0

Рішення прийнято.

Порядок денний прийнято за основу.

Вирішили: прийняти проєкт порядку денного в цілому, шляхом підняття рук

«Утримались» - 0

Рішення прийнято.

Порядок денний прийнято в цілому.

1. Про  внесення змін до селищного бюджету Ланчинської територіальної громади на 2023 рік

Доповідач: М.М. Данилюк (начальник Управління фінансів), яка ознайомила депутатів із проєктом рішення.

Вирішили: прийняти проєкт рішення  за основу.

“За” – 12+ голова

«Утрималися» - 0

Змін та доповнень не поступало.

Вирішили: прийняти  проєкт рішення в цілому.

«Утрималися» - 0

(Рішення № 858  прийнято, додається.)

Доповідач: О.М. Яремин (секретар ради), яка ознайомила депутатів із проєктом рішення.

Вирішили: прийняти проєкт рішення  за основу.

“За” – 12+ голова

«Утрималися» - 0

Змін та доповнень не поступало.

Вирішили: прийняти  проєкт рішення в цілому.

«Утрималися» - 0

(Рішення № 859  прийнято, додається.)

Головуюча подякувала  депутатам  за участь у роботі позачергової двадцятої сесії, та  оголосила позачергову двадцяту сесію Ланчинської селищної ради VІІІ демократичного скликання закритою

Прозвучав  Гімн України

Селищний голова                                                                                          Надія ДАНИЛЮК

Секретар ради                                                                                                  Ольга ЯРЕМИН