ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

VІІІ демократичного скликання

позачергова (п'ятнадцята) сесія

П Р О Т О К О Л

від 29 квітня 2022р.                                                                                          Початок 11-00 год.

селище Ланчин

Загальний склад ради - 22 депутати.

На початок сесії зареєструвалися 11 депутатів (список додається).

Гриджук Ігор Михайлович, депутат в/о № 8, взяв участь у роботі сесії в онлайн режимі.

Головуюча на сесії – голова Ланчинської селищної ради Надія Данилюк.

Відсутні депутати з поважних причин:

Кузьмин Р.Я., Голіней В.М., Ферштей І.М. –несуть службу у ЗСУ; Голіней І.М. – займається волонтерською діяльністю, Гресько В.М., Яремин Н.М. - через хворобу;  Цюрак Ю.В., Мацюк М.Я. – перебувають за межами України;  Кметюк Н.В – через втрату близької людини.

Присутні: директор КП «Карпати» Голіней В.М., директор КП «ЛанчинБуд» Яремин М.М, апарат селищної ради.

П О Р Я Д О К     Д Е Н Н И Й

1. Про затвердження Статуту комунального підприємства «КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області» у новій редакції.

Доповідач: Н.Р. Данилюк (селищний голова)

Головуюча повідомила, що на сесії присутні 11 депутатів. Загальний склад ради становить 22 депутати.

Дана кількість присутніх депутатів дозволяє розпочати сесію.

Головуюча оголосила про відкриття позачергової п'ятнадцятої сесії восьмого демократичного скликання Ланчинської селищної ради.

Прозвучав Гімн України

Молитва «Отче наш»

Слухали: Надію Данилюк, яка ознайомила депутатів із проєктом порядку денного позачергової  п'ятнадцятої сесії.

Вирішили: прийняти проєкт порядку денного за основу, шляхом підняття рук

«Утримались» - 0

Рішення прийнято.

Порядок денний прийнято за основу.

Головуюча запропонувала затвердити порядок денний в цілому.

Вирішили: прийняти проєкт порядку денного в цілому:

«Утримались» - 0

Рішення прийнято.

Порядок денний прийнято в цілому.

1.Слухали: Про затвердження Статуту комунального підприємства «КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області» у новій редакції.

Доповідач: Н.Р. Данилюк (селищний голова), яка ознайомила депутатів із проєктом рішення.

Вирішили: прийняти проєкт рішення  за основу.

“За” – 11+ голова

«Утрималися» - 0

Змін та доповнень не поступало.

Вирішили: прийняти  проєкт рішення в цілому.

«Утрималися» - 0

(Рішення № 800  прийнято, додається.)

2. Про припинення діяльності комунального підприємства «ЛанчинБуд» шляхом ліквідації.

Доповідач: М.В. Скрінніков (начальник відділу), який ознайомив депутатів із проєктом рішення.

Виступила: О.М. Яремин, депутат селищної ради в/о №4, щодо звільнення директора КП «ЛанчинБуд», оскільки заява на звільнення була подана ним 12 квітня, і на час засідання сесії дана особа ще перебувала у трудових відносинах із Засновником КП «ЛанчинБуд».

Виступив: М.М. Яремин, директор КП «ЛанчинБуд», який теж порушив питання щодо свого звільнення та складу осіб ліквідаційної комісії.

Виступила: О.М. Яремин, депутат селищної ради в/о №4, щодо складу осіб ліквідаційної комісії.

Виступив: В.М. Климко, депутат в/о №7, щодо доопрацювання даного проєкту рішення, зокрема проведення внутрішнього аудиту КП «ЛанчинБуд».

Виступила: Данилюк Н.Р., селищний голова, яка надала депутатам інформацію щодо ліквідації КП «ЛанчинБуд» і питання про звільнення директора даного підприємства.

Виступив: Гриджук І.М., депутат в/о №8, який запропонував доопрацювати деякі питання щодо процедури ліквідації КП «ЛанчинБуд».

В ході обговорення даного проєкту рішення депутатами селищної ради вирішено дане питання відравити на  доопрацювання та провести внутрішній аудит КП «ЛанчинБуд».

Дане питання  внести в порядок денний чергової сесії.

За даний проєкт рішення депутати не голосували.

Головуюча подякувала  депутатам  за участь у роботі позачергової п'ятнадцятої сесії та  оголосила позачергову п'ятнадцяту сесію Ланчинської селищної ради VІІІ демократичного скликання закритою.

Прозвучав  Гімн України

Селищний голова                                                                                          Надія ДАНИЛЮК

Секретар ради                                                                                                  Ольга ЯРЕМИН