Упродовж віків, напружуючи життєві сили, Україна чинила опір не одній загарбницькій орді. Незліченні легіони козацьких, стрілецьких, повстанських борців торували шлях історії, обмиваючи кров’ю свої геройські, жертовні сліди на тілі рідної землі.

Ми їхні нащадки. Ми – це вони в нашому часі. Їхній визвольний дух – це наш дух. Силою їхнього духу ми здобули незалежність. Ми ж сповнені міцністю та незламністю українського духу здобудемо перемогу!

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 14 жовтня, на могилі ОУН-УПА в селищі Ланчин відбулися заходи, присвячені святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню захисника і захисниці України, Дню українського козацтва та 80-ій річниці створення Української Повстанської Армії.

На заході селищний голова Надія ДАНИЛЮК привітала всіх присутніх зі святом та вручила подяки волонтерам нашої громади: отцям Василю Ткачуку та Тарасу Щербатюку, Василю Глюздину, Ірині Зубко, Галині Попович, Тетяні Книшук, Ганні Маковійчук.

Фото без опису Фото без опису

Отець Василь та отець Тарас відслужили панахиду за загиблими, які полягли в боях за Україну. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України. Керівництво громади поклали квіти до могил ОУН-УПА, Романа Кузьмина, Василя Шеремета.

Фото без опису Фото без опису

Зокрема, сьогодні вкотре згадуємо Героїв України нашої громади, які загинули за територіальну цілісність країни у боях з московським ворогом.

• Роман Кузьмин – наш односельчанин, старший солдат 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, учасник АТОООС, депутат селищної ради VII та VIII скликань, працівник апарату селищної ради, який героїчно загинув 3 липня біля населеного пункту Григорівка Донецької області.
  • Микола Бевзюк – житель села Середній Майдан, навідник танка танкового взводу танкової роти танкового батальйону військової частини А1619, який героїчно загинув 30 вересня поблизу населеного пункту Брускінське Миколаївської області.
  • Тарас Іваночко - вихідець селища Ланчин, стрілець-санітар, героїчно загинув внаслідок підриву автотранспортного засобу на протитанковій міні в районі населеного пункту Спірне Донецької області., похований на кладовищі у м. Надвірна.
  • Віктор Захарчук – 1980 року народження, мама якого із села Добротів, героїчно загинув захищаючи територіальну цілісність нашої держави.

ВІЧНА ШАНА ТА СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!