Фото без опису

Дорогі жителі Ланчинської громади! Українці!

Щиро вітаю зі світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем  захисника і захисниці України, Днем українського козацтва та 80-ою річницею створення Української Повстанської Армії.

УПА була армією народною, яку створив український народ і яку він підтримував. Це була справжня Армія «Воюючої України».

Тисячі старшин та стрільців УПА пройшли через криваві жорна війни, тюрем та заслань. Більшість із них прийняли смерть на полях слави по всій території України та за її межами.

Але Українська Повстанська Армія досягла найголовнішого. Своїм героїзмом та прикладом для наслідування Ви дали поштовх новим поколінням боротися за незалежність України.

І ми здобули незалежність. Сьогодні повстанці дають нам натхнення у сучасній боротьбі з новою рашистською агресією.

Легендарний бій УПА під Гурбами навіки вписаний золотими літерами в українську історію поряд зі героїчними боями української армії за Київщину. А звитяга повстанців у бою біля Унівської Лаври вже порівнюють з героїчною обороною Маріуполя.

БОРОЛИСЯ! БОРИМОСЯ! ПОБОРИМО!

Вистояло УПА, вистоїть Україна.  Ми завершимо перемогою багатовікову війну з московським ворогом.

Щиро дякую ветеранам за боротьбу, без якої була б не можлива Українська Держава. І дякую сьогодні нашим захисникам і захисницям, які боронять Українську державу сьогодні.

Нехай нам всім допоможе Пресвята Богородиця та непереможний дух Героїв УПА!

Вічна Пам’ять Героям,  які віддали своє життя за святу українську землю!

 

Слава Україні! 
Слава УПА!
Слава ЗСУ!

 

Селищний голова                                 Надія ДАНИЛЮК