Зі щирим серцем вітаю з Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з квітучою і теплою весною і наповнює людські серця добром і любов’ю.

Пасхальна радість дарує нам надію й віру, з якими ми дивимося у майбутнє, спонукає до єдності задля спільного блага. Єдність, яка заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде згуртовувати всіх нас на нашому спільному шляху.

Зараз наша держава та її громадяни переживають чи не найважчий період в новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Але ми переконані, що вистоїмо та здобудемо перемогу над одвічним ворогом.

У день Світлого Христового Воскресіння бажаю Вам і Вашим родинам віри у Збройні Сили України, наших захисників та захисниць, миру на Українській землі та Божого благословення!

Також хочу подякувати всім тим, хто захищає нашу країну від російського ворога. Божої вам благодаті та захисту!

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

З великою повагою

селищний голова                                                                                              Надія ДАНИЛЮК