Сьогодні 18 лютого 2022 року  в залі засідань під головуванням селищного голови Надії Данилюк  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ланчинської селищної ради. У засіданні комісії взяли участь члени комісії та запрошені. На засіданні комісії  розглянуто ряд важливих питань віднесених до повноважень служби у справах дітей, а саме:

• Про стан утримання і виховання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників, та виконання покладених на них обов’язків.
  • Про розгляд ухвали Надвірнянського районного суду.

Розглянувши всі матеріали справи, заслухавши сторони по справах  та учасників засідання, комісія шляхом голосування прийняла рішення   враховуючи права та законні інтереси   дітей. Вище перераховані питання будуть затверджені на засіданні виконавчого комітету Ланчинської селищної ради.