Офіційне працевлаштування з оплатою праці. Соціальна допомога на кожну дитину.

Професія патронатного вихователя – для вас, якщо ви

- є громадянином України

- маєте позитивний досвід виховання дітей (власних, або влаштованих дітей/ практична педагогічна робота)

- готові прийти на допомогу «чужій» дитині та підтримати її сім’ю, яка перебуває в складних життєвих обставинах,

- маєте задовільний стан здоров’я, який дозволяє дбати про тимчасово влаштованих дітей,

- не були засудженими, або позбавленими батьківських прав,

- маєте житло (власне, або в користуванні), де можна тимчасово розмістити патронатну дитину.

- разом з добровільним помічником – дорослим членом своєї сім’ї готові пройти навчання за тренінговою програмою

підтримуєте сімейні цінності та готові працювати в команді професіоналів за ради змін, щоб жодна дитина не зазнала страждань та виховувалася в безпечній, люблячій сім’ї.

За більш детальною інформацією можна звернутися до фахівців  Надвірнянського центру зайнятості чи до Служби у справах дітей Ланчинської селищної ради.