Вандалізм - як прояв неповаги до громади!

Дата: 04.01.2022 11:17

Шановні жителі громади, в нашому селищі відбувся акт вандалізму. По вул. Незалежності в селищі Ланчин у ніч з 03.01.2022 на 04.01.2022 невідомі зруйнували елементи вуличного освітлення на насипній могилі, а саме  2 ліхтарі.

Про факт вандалізму повідомлено поліцейському офіцеру громади. Для відповідного реагування, наразі ведеться робота по встановленню особистості невідомих осіб для притягнення їх  до відповідальності.

Ланчинська селищна рада закликає громадян бути пильними та інформувати, якщо ви стали свідками вандалізму, а також «вандалів» зявитися добровільно у селищну раду, щоб запобігти непоправних наслідків.

Дані руйнівні дії завдають відверту шкоду та збитки нашій громаді! Ланчинська громада – це наш спільний дім. І від кожного з нас залежить те, наскільки комфортно та затишно в ньому буде.