29 листопада 2021 року о 13 год. 00 хв. в залі засідань Ланчинської селищної ради відбулося перше засідання конкурсної комісії, на якому було розглянуто документи, подані кандидатами на відповідність кваліфікаційним вимогам.

Протокол №1 засідання конкурсної комісії

29 листопада 2021 року 0 14 год. 00 хв. в залі засідань Ланчинської селищної ради відбулося друге засідання конкурсної комісії на якому заслухано презентації програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Рішення конкурсної комісії Про визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗК «Центр культури і дозвілля»