Фото без опису Фото без опису

Сьогодні 2 листопада  2021 року  в залі засідань під головуванням селищного голови Надії Данилюк  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ланчинської селищної ради. На засіданні комісії  розглянуто ряд питань порядку денного щодо захисту прав та інтересів  малолітніх дітей, а саме:

• Про соціальний захист дітей зарахованих/влаштованих на цілодобове перебування до закладів.
  • Про призначення днів та годин на побачення батька та бабусі з малолітньою дитиною.
  • Про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти.
  • Про розгляд вимоги приватного виконавця виконавчого округу Івано-Франківської області.

Розглянувши всі матеріали справи, заслухавши сторони у справах  та учасників засідання, комісія шляхом голосування прийняла рішення   враховуючи права та законні інтереси малолітніх дітей. Вище перераховані питання будуть затверджені на засіданні виконавчого комітету Ланчинської селищної ради.