Сьогодні, 15 жовтня, у залі засідань Ланчинської селищної ради з нагоди свята Дня захисників та захисниць України селищний голова Надія Данилюк вручила подяки учасникам бойових дій, які зареєстровані на території Ланчинської громади.

Користуючись приємною нагодою, селищний голова звернулась до присутніх з теплими вітальними словами та побажаннями: "Від щирого серця висловлюю вам щиру подяку. Ми пишаємося вами. Ви справжні герої, хто обрав для себе нелегку, мужню та почесну професію – захищати Україну, недоторканність її кордонів, суверенітет і незалежність, пильно стояти на сторожі інтересів нашого народу. Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, добра, злагоди, успіхів у нелегкій службі, миру та сімейного благополуччя! Слава Україні!сказала Надія Данилюк та виконала приємну місію, вручивши присутнім Подяки за  високий професіоналізм, мужність і героїзм, виявлені у захисті державного сувернітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня захисників та захисниць України.