Дорогі мешканці громади!

14 жовтня – День захисника та захисниці України, День Українського козацтва, 79-та річниця створення УПА та свято Покрови Пресвятої Богородиці водночас.

Тож щиро вітаю Вас зі святами!

Невипадково в цей день свято набуло особливо важливого змісту, адже упродовж багатьох століть волелюбні козаки та відважні вояки Української Повстанської Армії, учасники АТО/ООС продовжують боротися за волю і свободу,  за рідну землю і віру, вважаючи Божу Матір своєю Небесною Покровителькою та Заступницею.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Сьогодні все свідоме українство, всі ті хто вважає себе величною українською нацією, віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поклав вище за власне життя та добробут і благополуччя своїх рідних і близьких. Схиляємо голови перед тими, хто власною кров’ю довів високе звання Захисника своєї держави  і доземно вклоняємось всім  тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, Божої ласки та Покрови Пресвятої Богородиці!

Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам! Мирного неба над Україною!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою

Селищний голова                                                                                                                     Надія ДАНИЛЮК