Фото без опису Фото без опису

У середу, 29 вересня 2021 року, в залі засідань селищної ради відбулося засідання 9 позачергової сесії Ланчинської селищної ради VІІI демократичного скликання, яке провела голова селищної ради Надія Данилюк.

Фото без опису Фото без опису

В роботі сесії взяли участь 16 депутатів селищної ради із 20 обраних. До порядку денного сесії включено такі питання:

-Про підтримку звернення Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області щодо порушення правил громадського порядку 22.09.2021року в селищі Ланчин.

-Про внесення змін до рішення сесії № 23-3/2020 від 24 грудня 2020р. «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік».

- Про внесення змін до рішення сесії №1100-26/2020 від 02.07.2020 року.

- Про внесення змін до рішення сесії від 28 травня 2021 року № 238-6/2021 «Про створення відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.

- Про внесення змін до рішення сесії від 29 червня 2021 року № 347-7/2021 «Про створення комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради».

- Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку на 2021 рік.

- Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

- Про безоплатну передачу (безоплатне утримання) майна комунальної власності.

- Про надання згоди на продовження договору оренди комунального майна Ланчинської ТГ без проведення аукціону.

- Про надання згоди на передачу на праві господарського відання КП «ЛанчинБуд» рухомого майна.

- Про надання згоди на передачу комунального майна в суборенду.

- Про передачу матеріальних цінностей.

- Про надання згоди на розробку технічних умов та проєктної документації.

- Про надання дозволу на розроблення документації.

- Про перейменування вулиць.

- Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок – 11 рішень.

-Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для БОЖБ та ОСГ- 5 рішень.

- Про вилучення земельних ділянок – 10 рішень.

- Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ОСГ та БОЖБ - 8 рішень.

- Про надання дозволу на виготовлення проекту детального плану території – 6 рішень

- Про надання дозволу на виготовлення технічної документації для ведення товарного сільськогосподарського виробництва_(пай)–2рішення.

Фото без опису Фото без опису

За результатами голосування було прийнято всі питання порядку денного. Згідно до чинного законодавства усі результати голосування депутатів розміщені на офіційному вебсайті Ланчинської селищної ради у розділі головного меню "Поіменне голосування".