Фото без опису Фото без опису
20 серпня 2021 року під головуванням голови селищної ради Надії Данилюк в Ланчинській селищній раді відбувся День депутата. Обранці громади попередньо розглянули матеріали чергової VIII
 сесії селищної ради, проведення якої передбачено 26 серпня. На чергову сесію виноситься  більше десятка основних та додаткових питань.

День депутата, як завжди, насичений, дискусійний і конструктивний. Депутати громади обговорили проекти рішень, які пропонуються на розгляд сесії та заслухали доповідачів по  ключових питаннях.

Питання, що рекомендуються для розгляду на восьмій сесії селищної ради:
Начало формы

Конец формы1.Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Ланчинської територіальної громади на праві господарського відання або оперативного управління.
2. Про затвердження Положення про порядок списання об'єктів комунальної власності Ланчинської територіальної громади.
3. Про затвердження Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики Ланчинською селищною радою.
4. Про затвердження Положення про порядок ведення договірної роботи.
5. Про затвердження Положення про порядок ведення претензійної та позивної роботи.
6. Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Ланчинської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.
7. Про затвердження Положень "Про відділ освіти, молоді та спорту".
8. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Відновлення берегоукріплення потічка «Урюк» пошкодженого стихією 12-24 червня 2020 року (капітальний ремонт).
9. Про передачу майна на баланс та в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради.
10. Про передачу майна на баланс відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради.
11. Про надання дозволу КП «ЛанчинБуд» на передачу в оренду дерев'яних торгових яток.
12. Про визначення об’єктів на капітальний ремонт дорожнього покриття Ланчинської селищної ради.
13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди.
14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди.
15. Про затвердження звіту про виконання бюджету за І півріччя.
16. Про внесення змін до рішення сесії № 23-3/2020 від 24 грудня 2020р. «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік».
17. Про внесення змін до рішення Ланчинської селищної ради від 10.02.2021 р. №139-5/2021"Про визначення об’єктів на капітальний ремонт зовнішнього освітлення та території Ланчинської громади та надання дозволу на виговлення технічних умов".
18. Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту.
19-25. Земельні питання.

Під час обговорення проектів рішень кожен з депутатів селищної ради мав можливість подати пропозиції та зауваження.

Начало формы

Фото без опису Фото без опису