Щороку в третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Цьогоріч, 20 червня, напередодні свята влада громади привітала медиків з професійним святом.

Фото без опису Фото без опису

Привітати медичних працівників завітали голова громади Надія Данилюк, перший заступник селищного голови Михайло Іваночко та секретар селищної ради Ольга Яремин. Вони вручили лікарям подяки.

"Сьогодні ми вітаємо медичних працівників Ланчинської громади, та всіх, хто виконує клятву Гіппократа, хто своєю місією та сенсом свого життя зробив боротьбу за життя та здоров'я інших людей. Дякую вам!" - звернулася до медиків Надія Данилюк.

Також до привітання медичних працівників долучився перший заступник селищного голови Михайло Іваночко.

«Складна та відповідальна робота медичних працівників вимагає уміння поєднувати високий професіоналізм з найкращими людськими якостями. Знання, вміння і досвід, дбайливість та чуйність лікарів і всіх медичних працівників – це безцінне надбання  громади. І сьогодні, коли галузь змінюється та реформується, наше спільне завдання – зберегти та примножити здобутки галузі, кожного фахівця».

Фото без опису Фото без опису