10 червня у залі засідань Коломийської міської ради відбулося підписання договору про співробітництво у формі реалізації спільних проектів Ланчинської, Коломийської, Нижньовербізької та Печеніжинської територіальних громад.

У рамках співпраці між громадами  першим є туристичний проект "Стежками Карпатських громад". А це створення спільного туристичного маршруту, благоустрій туристичних об'єктів, заходи та промоція. Проєкт «Стежками карпатських громад» переміг у конкурсі програми «DOBRE» Агентства США з міжнародного розвитку у 2020 році. Загальна його вартість – понад 500 тисяч гривень. Протягом року над ідеєю працювали багато фахівців із усіх громад, експертну допомогу надавали ПРОМІС та USAID.

«Цей проект дасть можливість перейти на інший рівень відносин. Ми вчимось жити разом. Як тільки отримаємо позитивний досвід у менших грантах - почнемо подаватися на більш масштабні проєкти,» - наголосила Надія Данилюк та подякувала програмі DOBRE за написання та підготовку даного проєкту.