Творчий звіт закладу позашкільної освіти Ланчинського будинку дитячої та юнацької творчості

Дата: 07.06.2021 14:46

Для кожної мами дитина квіточка і яким би не було наше доросле життя одноманітним, завдяки дітям ми відчуваємо солодкий смак дитинства протягом цілого життя - такими словами розпочався творчий звіт закладу позашкільної освіти Ланчинського будинку дитячої та юнацької творчості під назвою “Україна – країна дитинства”, що проходив 06 червня 2021 року біля Народного дому зібравши талановитих, творчих, обдарованих діточок Ланчинської ТГ.

Директор закладу Катерина Іванюк, привітала усіх присутніх гостей та учасників свята, побажала всім дітям яскравого дитинства та здійснення мрій. Нагородила подякою за сумлінну та ефективну працю, високий професіоналізм та успішну організаційну роботу по залученню гуртківців у позашкільний навчальний заклад усіх керівників гуртків ЛБДЮТ та хореографів танцювальних студій: «Максимум» та «Ритм of DANSE».

Адже творчий звіт закладу позашкільної освіти – це свято вшанування переможців, свято таланту, на якому відзначають найкращих вихованців та їх педагогів, які гідно представили наш ЛБДЮТ  на обласних виставках, конкурсах, змаганнях та брали активну участь у вшануванні пам’ятних дат, відзначенні державних, національних свят в Ланчинській громаді. Прекрасою свята стала виставка робіт вихованців Ланчинського будинку дитячої та юнацької творчості.

Голова селищної ради Надія Данилюк пригостила усіх присутніх дітей солодощами.