Свято День матері схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. Воно пробилося до нас із забуття, переживши нещадні заборони й повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми могли пронести крізь усе життя шану до матері.   Саме з цієї нагоди працівники бібліотеки презентували відео літературний челендж "Святе й величне слово Мама". З найкращими ласкавими словами звернулися читачі нашої бібліотеки, вони мов ті  пташенята щебетали про своїх мам, говорили слова вдячності і любові, читали про них вірші та співали.  Бібліотекарі доповнили захід книжковою виставкою "Вклонімось мамі до землі" і приєдналися до щирих дитячих побажань. Маленькі читайлики бажали своїм матерям, щоб у будь-якиій життєвій ситуації, в будь- який день вони відчували себе найулюбленішою і найнеповторною, чудовою, доброю та веселою мамою на світі.

Нехай мама буде вічно жива у всіх людей на планеті, а Мати - Богородиця візьме всіх їх під свій покров.