Василю Стефанику - 150

Стефаник Василь Семенович народився 14 травня 1871 року в с. Русів Снятинського району, Івано - Франківської області. Творчість письменника ввійшла в золотий фонд української  літератури. Сучасники високо цінили його твори, називали співцем селянської душі і володарем душ селянських. З нагоди відзначенн дня народження славного краянина працівники Ланчинської міської бібліотеки для дітей в тісній співпраці з педагогом Галиною Іваночко і учнями ліцею організували відео захід. Читачі розповіли про факти із життя та творчість новеліста. В книгозбірні розгорнули книжкову виставку " Літописець долі народної", яка знайомить читачів з літературним доробком письменника.

Василь Стефаник продемонстрував нашій літературі, належить шукати нових зображальних засобів нової естетики, здатної не лише вразити трагізмом змісту людського буття, але й розбудити в читачах дух опру, фатальності реалізму земного життя. Не випадково його називали "селянським Бетховеном".