До селищного голови Надії Данилюк звернулися обласні депутати від фракції «Свобода» Оксана Тебешевська та Михайло Іваночко з проханням посприяти у придбанні саджанців, а саме карпатських дубів для алеї у місті Костянтинівка Донецької області.

Там проживає колишній житель Надвірнянщини Ярослав Маланчук, який курує місцевим осередком націоналістичних сил.

Фото без опису Фото без опису

Надія Данилюк одразу погодилася посприяти  такому проханню і зараз 20 дубочків від Ланчинської громади вже висаджені та ростуть у Костянтинівці.

«Відтепер кожний, хто буде їхати у Донецьку область, а саме у місто Костянтинівка, матиме змогу зайти у алею та відчути себе на хвильку вдома, де наші карпатські дуби нагадуватимуть рідну Ланчинську громаду. Завжди  буду відгукуватися на подібні прохання та акції з озеленення», - зазначила Надія Данилюк.