Цієї весни фермерське господарство «Лани Корсунські» бере в оренду окремі невитребувані паї, землі, що відносяться до категорії управління спадщиною, землі запасу та людські паї на території Ланчинської громади.

Агропромислова компанія в яку входить фермерське господарство «Лани Корсунські» працює на ринку аграрного бізнесу по всій Україні протягом 10 років.

Найближчим часом  фермерське господарство «Лани Корсунські» буде зареєстроване на території нашої громади та буде наповнювати бюджет земельним податком та єдиним.

Вчора вони завезли борошно та частково розраховуються з пайовиками з якими 3 роки не розраховувалися попередні орендарі.

Вже сьогодні, 13 травня, їхньою технікою проводяться роботи по облаштування Ланчинського сміттєзвалища, нарізуються польові дороги, а найближчим часом почнуть розкопуватися рови по трасі Ланчин-Середній Майдан.