29.03.2021 р.  телеканали ICTV  та СТБ  спільно  з  Українським  кризовим  медіа-центром  у рамках  програми  USAID «Децентралізація  приносить  кращі  результати  та ефективність»  (DOBRE)  оголосили  конкурс  місцевих проектів  «Наша  громада».

Мета  конкурсу – підтримати  активні  та  дієві  громади,  розповісти  на  національному  рівні  про  місцеві  досягнення  і  зміни  у селах  і  містах, показати успішні  ініціативи  та  фінансово  підтримати  обрану  громаду  у  реалізації  проекту.

Ланчинська  селищна рада  подала на  конкурс проект  «Гарним  людям - гарний  відпочинок».  Проект  спрямований  на  облаштування  території  біля  оглядової  вежі в  урочищі  «Жбир» с.Добротів,  на  покращення  умов  відпочинку  і  дозвілля  для  місцевих  мешканців  та туристів.  Впровадження  проекту  надасть  можливість  забезпечити  громаду  гідним  інфраструктурним  об'єктом  для     проведення  свят  та  інших  культурних  заходів,  відпочинку  та дозвілля,  спілкування  на  свіжому  повітрі.

З  10.05.  по 31.05.2021р.  проходить  інтернет  голосування  на  Сайті  шляхом  проставлення  відмітки  «Проголосувати»,  після  реєстрації  через  свій  акаунт  в  соціальній  мережі  чи через  електронну  пошту.

Просимо  проголосувати  за  проект  Ланчинської  громади  «Гарним  людям – гарний  відпочинок».