Терновий вінець Чорнобиля

Дата: 26.04.2021 11:03

26 квітня 1986 року чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. На благодатній землі українського полісся, майже в центрі Європи сталася аварія, яку обгрунтовано вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою. Ось уже 35 років ця невигойна рана ятрить українську землю. Чорнобильський смерч забрав життя багатьох людей, завдає шкоди здоров’ю мільйонів українців. Наслідки Чорнобильської трагедії ще сотні літ відчуватимуть на собі майбутні покоління.

Щоб згадати про трагедію віку-вибух на ЧАЕС, поглибити знання користувачів бібліотеки про неї, визначити негативний вплив Аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення. В Добротівській бібліотеці діє актуальна виставка книго-фактів «Як це було»,а наші читачі в он-лайн  режимі згадали день катастрофи і зачитали вірш «Чорнобильські дзвони».