22 квітня 2021 року відбулося I-е пленарне засідання 6 сесії Ланчинської селищної ради 8 демократичного скликання під головуванням селищного голови Надії Данилюк, на якому розглянуто 28 питань порядку денного.

22 сесійні питання попередньо розглядалися на дні депутата та засіданнях профільних постійних депутатських комісіях селищної ради, а 6 питань – внесені з голосу. Тож більшість з них на сесії  ухвалювались без детального обговорення.

В роботі сесії взяли участь 15 депутатів Ланчинської селищної ради.

На початку сесії депутатами подано 2 звернення.

За порядок денний депутати проголосували одноголосно.

Почали сесійне засідання з підтримки рішення Івано-Франківської обласної ради від 19.02.2021 року № 63 4/2021 «Про проголошення в області 2021 року Роком полковника Армії Української Народної Республіки, голови Проводу  Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця» та підтримали звернення Івано-Франківської обласної ради до Президента України В. Зеленського, Голови Верховної Ради України Д. Разумкова, Міністра внутрішніх справ України А. Авакова, Голови Служби безпеки України І. Баканова, Генерального прокурора України І. Венедіктової, в. о. Директора Державного бюро розслідувань О. Сухачова, Центральної виборчої комісії щодо порушень чинного законодавства України під час проведення і встановлення результатів проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 87.

Також депутати затвердили єдиний день депутата, котрий буде проводитися третього четверга кожного місяця - для прийому громадян депутатами.

Та день депутата в селищній раді – напередодні кожної чергової сесії  – для належної підготовки до її проведення.

Опісля почали розглядати ряд інших питань, серед яких:

• Виконання селищного бюджету за I квартал 2021р.;
  • Затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради» за І квартал;
  • Затвердження «Положення про бюджетні слухання»;
  • Затвердження Програми модернізації зовнішнього освітлення Ланчинської територіальної громади  на 2021-2025 роки;
  • Передбачення у 2022 році  коштів місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проєктів;
  • внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг Ланчинської селищної ради», та  віддаленого робочого місця в с. Добротів Ланчинської селищної ради;
  • Затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність;
  • Затвердження проектно-коштористної документації «Нове будівництво рекреаційної зони по вул. Горішня в селищі Ланчин Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області»;
  • Затвердження «Положення про розміщення зовнішньої реклами на території Ланчинської громади» та «Порядку демонтажу зовнішньої реклами на території Ланчинської  громади»;
  • Внесення змін до рішення від 19.09.2018 року № 453-11/2018 «Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Ланчинської селищної ради ОТГ» та інші.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування I-го пленарного засідання 6  сесії селищної ради VIII скликання оприлюднені на офіційному вебсайті Ланчинської селищної ради Надвірнянського  району Івано-Франківської області для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».