ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

6 сесія

І пленарне засідання

Проект

Від 22.04.2020  року № ХХ -6 / 2020                                                   смт. Ланчин

Про  внесення змін до рішення сесії

від 29 серпня 2019року №780-19/2019

«Про Бюджетний регламент Ланчинської селищної ради ТГ"

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України та з метою упорядкування процесів формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що здійснюються органами місцевого самоврядування протягом бюджетного періоду, а також регламентації взаємовідносин між учасниками бюджетного процесу, селищна рада:

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Бюджетний регламент Ланчинської селищної ради, згідно додатку (додається).

2.Контроль за виконанням рішення поставити на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку  та інвестицій та селищного голову Ланчинської селищної ради.

Селищний голова                                                                        Н.Р. Данилюк