Другий місяць весни почався продуктивно, адже відбулося декілька виїзних зустрічей із жителями Ланчинської громади.

Фото без опису Фото без опису

Виїзні зустрічі здійснюються для спілкування із населенням громади та для того, щоб знайти спільне рішення  у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо підсипу вулиць, відновлення вуличного освітлення,  обрізки дерев, прокопування ровів та зсуву берега внаслідок паводку в червні 2020року.
Фото без опису Фото без опису

Зокрема у селі Середній Майдан домовилися з лісничим Іваном Дмитруком про підсипку вулиці Лесі Українки та Івана Франка.

Фото без опису Фото без опису

"Виїзні наради дають змогу не лише наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з нагальними проблеми Ланчинської громади", - зазначила Надія Данилюк.