Робоча зустріч з агентством сприяння сталого розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА»

Дата: 02.04.2021 10:36

31 березня у Ланчинській селищні раді відбулася нарада з представниками ГО «Форза» у рамках проєкту «iNSltu:  природні рішення постраждалим від паводку громадам», який реалізовується за підтримки Швейцарської Конфедерації. На якій були присутні представники ГО «Форза» та представники робочої групи з розробки плану управління надзвичайними протипаводковими ситуаціями.

Метою даного засідання є зменшення потенційного негативного впливу затоплень на життєдіяльність людини, навколишнє природне середовище, культурну спадщину та господарську діяльність. Також на нараді обговорили розробку плану управління ризиками затоплення у Ланчинській громаді.

Щоб бути готовими швидко та якісно надати необхідну допомогу мешканцям громади представники ГО «Форза»  подарили нашій громаді «Тривожну скриньку».

«Тривожна скринька» - це набір техніки, обладнання та інструментів, якими Швейцарська Конфедерація підтримує громаду в рамках реалізації проекту «iNSltu: природні рішення постраждалим від паводку громадам».

В цей набір увійшли важливі речі: мотопомпа, надувний човен для евакуації тих, хто сам не здатен пересуватись,  бензо та ручні пили, сокири, лопати, аптечки, захисні шоломи та мотузки все те, що необхідне в перші хвилини, години та дні під час і після паводку. Передані дренажні насоси, якими можна відкачати воду з замулених паводковими водами колодязів, теж важлива для громади річ, коли після паводків постає питання води, придатної до пиття.

"З таким інструментом, реагування на будь-яку надзвичайну подію тепер буде швидшим та якіснішим. Дуже дякую Швейцарській Конфедерації та представникам ГО "Форза" за надану допомогу", - наголосила Надія Данилюк.