В неділю, 31 січня,  звук трембіти сповістив про вшанування у селищі Ланчин заходу приуроченому двом вагомим січневим датам. А саме: Дню Соборності України та Дню пам’яті Героїв Крут. На могилі Січових стрільців вклонилися пам’яті Героїв небайдужі  жителі громади. Вони запалили поминальні свічки, помолилися за їхні душі, заспівали славень України. Панахиду відправили всечесні отець Василь і отець Тарас. У своїх промовах вони наголосили, що українці повинні жити в єдності і пам’ятати про своє минуле та в молитві згадувати воїнів, які пожертвували своїм життям за краще майбутнє українського народу. Виступ голови громади Надії Данилюк був щирим і схвильованим. Надія Романівна наголосила, що бій під Крутами є прикладом для сучасної молоді. Ми повинні усвідомити, що лише в єдності і взаємній підтримці зуміємо стати щасливими і заможними на своїй рідній землі. Пристрасними був виступ кандидата в депутати Верховної ради Руслана Кошулинського. Він подякував місцевим жителям за пам'ять і небайдужість, розповів про те, який вплив на долю України мав подвиг крутян, закликав і надалі берегти історичну пам'ять, традиції, мову, культуру. Адже ворогів, які нав’язували нам комплекс меншовартості і спотворену історію, судомить від нашої справжньої історії, яку ми повинні берегти в наших серцях. Михайло Іваночко депутат обласної ради, перший заступник селищного голови зазначив, що День Соборності, вшанування пам’яті про Героїв Крут – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок – берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар соборності та державності. Ведучі Андріана Романюк і Андрій Голіней провели історичний екскурс 1918-1919 років. Захід організувала завідувач Ланчинської міської бібліотеки для дітей Наталія Яремин. Ми шануємо пам’ять Героїв України, подвиг самопожертви юних патріотів, що став символом героїзму в боротьбі за незалежність.