11 березня, у форматі Google Meet, в рамках реалізації проєкту « Етнокав’ярня «Скарбниця ідей та традицій», буде проведено онлайн-тренінг «Сексизм: Помітити. Назвати. Припинити.». Тренінг проводитиме випускниця АЖЛ, голова громадської організації «Нові ініціативи» – Катерина Іванюк. Всі бажаючі взяти участь у тренінгу просимо звертатись до організаторів заходу, керівника проекту Марії Попович чи до Ланчинської міської бібліотеки для дорослх.

Захід проводиться випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність(DOBRE)". Ланчинська селищна рада є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади( Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

@USAID Ukraine - USAID Україна

@Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund