Немає бланків листків непрацездатності!

Дата: 17.02.2021 16:50

Адміністрація КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради повідомляє, що в зв’язку з тимчасовою відсутністю бланків листків непрацездатності всі медичні заклади Івано-Франківської області видають пацієнтам довідки про непрацездатність, які відповідно  до  п.5.3.7. Положення МОЗ України про експертизу тимчасової непрацездатності підлягають обміну  на листки непрацездатності.

Довідка про непрацездатність є документом, який тільки засвідчує причину відсутності на роботі.

Оплата за період непрацездатності, декретну відпустку буде проведена бухгалтеріями та органами соціального страхування тільки після пред’явлення на підприємство листків непрацездатності.

Про наявність бланків листків непрацездатності в закладах охорони здоров’я буде повідомлено додатково.