Фото без опису

Шановні жителі Ланчинської громади!

Цього року виповнюється 103-тя річниця з тих подій, коли біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили у нерівний бій, який тривав 5 годин з чотирьохтисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова. Подвиг Героїв Крут, що своєю кров’ю окропили землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться символом національної честі та гідності.

Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї землі. День пам’яті Героїв Крут.

Нині на сході України триває війна, яка забирає життя патріотів, таких же юних хлопців, як і тих, які в 1918 році боролися за майбутнє нашої країни. Схиляємо голови перед тими, хто захищав державні цінності сто років тому, і вклоняємося Героям сьогодення – Героям Небесної Сотні, котрі змінили хід історії України, Героям АТО/OOC, які виборюють незалежність України на сході.

Подвиги молодих хлопців, справжніх патріотів України – це не просто наша історія, це – приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Батьківщині та гідно захищає її територію від ворожого вторгнення.

З повагою

селищний голова                                                                                     Надія Данилюк