Фото без опису

  В селі Добротів Ланчинської громади діти та дорослі матимуть додаткові можливості постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я. Адже саме тут, 3 січня відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

  Освячення нового інфраструктурного об'єкта провели священники різних конфесій: УГКЦ «Святих Володимира і Ольги» о.Роман Гринів та ПЦУ Положення Пояса Пресвятої Богородиці о.Михайло Слободян.

На честь відкриття мініфутбольного поля завітала голова Ланчинської селищної ради ТГ Надія Данилюк: «Цей майданчик профінансовано з обласного бюджету понад - 900 тисяч гривень, але Ланчинська селищна рада також долучилася і провела освітлення, на яке виділила 50 тисяч. Дуже приємно відзначати, що тільки спільними зусиллями ми крок за кроком можемо розбудовувати нашу спортивну інфраструктуру в Ланчинській громаді. І велика дяка кожному, хто долучився до цієї події. Адже найголовніше, що наші діти матимуть змогу займатися фізичною культурою і спортом в громаді та зокрема тут, в Добротові. Дякую вам! Слава Україні!». Також на церемонію відкриття завітав перший заступник голови Михайло Іваночко, заступники з питань діяльності виконавчих органів Михайло Мельник та Ігор Голіней, староста села Добротів Михайло Іванішак, член виконкому Ланчинської селищної ради Юрій Голіней, депутати Ланчинської селищної ради, підприємці та жителі громади.

  Надія Данилюк вручила подяки кожному, хто долучився до створення спортивного майданчика. Після закінчення офіційної частини, свято на майданчику продовжилося – відбулися перші спортивні змагання з мініфутболу.