20 грудня у селі Тисменичани відбувся фінал осіннього кубка району з футболу сезону 2020-2021 року серед дорослих футбольних команд Надвірнянщини та з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Участь у турнірі взяли 2 команди: ФК «Ланчин» Ланчин та ФК «Лукавець» Гвізд. День Гідності та Свободи – в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року – є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада. В запеклій боротьбі ФК «Ланчин» здобула друге місце, а ФК «Лукавець» перше. Учасники змагань були нагороджені кубками відповідних ступенів, футбольними м’ячами та грамотами.