Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання . 17 грудня в дитячому садочку «Ромашка» в селищі Ланчин святкували День Святого Миколая. До цього дня діти готувалися ретельно, дошкільнята показали цікаве дійство з піснями та віршами для Св. Миколая. Свято пройшло весело та цікаво, а наприкінці свята Миколай роздав діткам солодкі подарунки, які закупили за кошти Ланчинської селищної ради. Селищний голова Надія Данилюк разом із секретарем ради Ольгою Яремин та депутатом Ланчинської селищної ради Ігорем Голінеєм побували на святі і побачили, як дітки гарно підготуватися до зустрічі з Миколаєм. Надія Романівна, зауважила, що всі сьогодні у дуже гарних костюмах, тут є і білочки, і ведмедики, і зайчики, і сніжинки та подякувала дошкільнятам за їхні старання. « Також не можна не звернути увагу, які великі зусилля доклали вихователі для підготовки свята та керівництво дошкільного закладу «Ромашка», тож бажаю усім міцного здоров'я, щастя, миру, благополуччя та зустріти щедрого Миколая», - сказала Надія Данилюк.