Благоустрій – це не тільки візитна картка кожного населеного пункту, а й один із показників рівня участі громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку даної сфери та комунального обслуговування населеного пункту. Вчора, 15 грудня, у селі Середній Майдан проводилося грейдерування таких вулиць: Грушевського, Українська, Шевченка. Роботи були проведені працівниками фірми із виконання робіт «XXI століття-плюс» за кошти Ланчинської селищної ради. Грейдерування доріг — це такий вид відновлювальних робіт, який застосовується для вирівнювання ґрунтових доріг з додатковим підсипанням нового матеріалу. При цьому ґрунтові дороги не тільки вирівняли, а й отримали тверде покриття. Такі роботи значно покращують стан вулиць.