Стійкий економічний розвиток будь-якого регіону чи адміністративно-територіальної одиниці неможливий без належної дорожньої інфраструктури. Адже належний стан автомобільних доріг підвищує безпеку та якісь перевезення вантажів і пасажирів. Тому програма USAID DOBRE разом із державним дорожнім науково-дослідним інститутом імені М.П. Шульгіна розробила посібник «Буквар доріг майбутнього». Сьогодні такий посібник з управління комунальними дорогами для органів місцевого самоврядування отримала Ланчинська об’єднана громада. Видання складається з 9 розділів та містить основну інформацію, необхідну представництву територіальної громади для організації дорожніх робіт, в простій та доступній формі розкриті такі питання управління муніципальними дорогами: – оцінка стану дорожньої мережі та рівня безпеки дорожнього руху; – Планування та впровадження заходів з підвищення безпеки дорожнього руху; – Розробка та погодження проектної документації; – Будівельні матеріали, вироби, конструкції та методи їх випробувань; – Ціноутворення в дорожньому господарстві; – Особливості публічних закупівель у сфері дорожнього господарства; – Виконання будівельних робіт та контроль їх якості; – Експлуатаційне утримання доріг, у тому числі в зимовий період; – Заходи з мінімізації негативного впливу на соціальне середовище та довкілля. Голова Ланчинської селищної ради Надія Данилюк подякувала програмі DOBRE за путівник для органів місцевого самоврядування та наголосила, що стратегія розвитку ОТГ та населеного пункту передбачає планування розвитку дорожньої інфраструктури, а для цього необхідно мати системний та планомірний підхід в управлінні мережею автомобільних доріг для максимально ефективного використання бюджетних фінансових ресурсів.