Під головуванням селищного голови Володимира Поповича 22 жовтня 2020 року в залі засідань селищної ради відбулась чергова 28 сесія Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання на якій були присутні 20 депутатів.

Сесію Ланчинської ОТГ розпочато з виконання Державного Гімну України та молитви «Отче наш».

Не змогли взяти участь у засіданні сесії:

• Блонський В.І. - у відрядженні;
  • Балабан Р.М., Христан А.І. – у зв’язку із сімейними обставинами;
  • Яворська М.М. – через хворобу;
  • Янко М.Д. - не повідомив про причини;
  • Гресько Ю.В., Голіней Ю.С., Гоцяк М.В. – за межами України.

Головуючий ознайомив депутатів з матеріалами порядку денного чергової сесії:

1.  Інформація про роботу Ланчинської ОТГ у 2020 році.
  2. Про затвердження Плану покращення медичних послуг Ланчинської селищної ради ОТГ на 2020/2023 роки.
  3. Про затвердження протоколів № 15,16 комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку.
  4. Про внесення змін до рішення сесії від 17.12.2019 № 935 «Про селищний бюджет на 2020 рік»
  5. Про надання згоди на списання матеріальних цінностей (комп’ютерів) Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка.
  6. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Відновлення водовідведення та дорожнього покриття вулиць Лисенка, Вишнева та Марійки Підгірянки»
  7. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  8. Ряд земельних питань фізичних осіб.
  9. Різне.

Попередньо на Дні депутата та засіданнях постійних комісій ради обранці громади детально ознайомились із проектами  рішень сесії та рекомендували відмовити:

- у наданні дозволу на розроблення детального плану території та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,25 га для БОЖБ гр. Остап’юку М.В. жителю смт. Делятин та земельної ділянки площею 0,8400га для ОСГ в урочищі Добротівська гора (дане урочище є рекреаційною зоною, а саме - пам’яткою археології);

- у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр. Кушнірику І.А. жителю с. Добротів, земельної ділянки площею 0,1000га для БОЖБ в урочищі Макарів с. Добротів. (урочище Макарів рішенням сесії Ланчинської селищної ради ОТГ від 10.05.2018року №262-6/2018 виключно надається учасникам АТО)

В результаті своєї роботи депутати ухвалили рішення з усіх питань порядку денного.

В кінці пленарного засідання голова селищної ради Володимир Попович подякував депутатам за спільну працю на благо громади.