Колектив Ланчинської селищної ради ОТГ  висловлює глибоке співчуття з приводу передчасної смерті Мельника Михайла Михайловича.

Весь його життєвий шлях тісно пов’язаний з розвитком місцевого самоврядування він був справжнім патріотом та щиро вболівав за майбутнє України, все своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю.

Він був людиною мудрою та розважливою, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч.

У роботі щедро ділився своїм досвідом, допомагав людям, завжди був відкритий добротою своєї душі і серця.

Порядність і чесність – це найголовніші риси характеру Михайла Михайловича.

Низько схиляємо голову перед відходом у вічність людини, яку ми поважали і шанували за мудрість, професіоналізм, далекоглядність, доброзичливість.

Розділяємо біль тяжкої втрати з сім’єю та друзями Михайла Михайловича та глибоко сумуємо з приводу його смерті.

Світла пам’ять!