ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ ПРО СПІВПРАЦЮ З громадською організацією Агенство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «Форза»

1 жовтня головою громади В.Поповичем підписано договір про співпрацю між Ланчинською селищною радою об’єднаної територіальної громади  та громадською організацією «Агентство сприяння сталому розвитку  Карпатського регіону «Форза».

Договір передбачає об’єднання зусиль та ресурсів для досягнення мети проекту «iNSitu-Природні рішення постраждалим від паводку громадам», зокрема:

• сприяти розробці плану управління надзвичайними протипаводковими ситуаціями для Ланчинської ОТГ,
  • сприяти влаштуванню берегоукріплення з природніх матеріалів для захисту домогосподарств силами місцевих мешканців, з використанням швейцарських підходів,
  • сприяти організаційну допомогу у встановленні системи збору дощової гравітаційного типу в одній зі шкіл громади, вода з якої буде використовуватися для змиву у вбиральнях,
  • допомагти обладнати місцеву громаду захисним бар’єром від паводків та так званим тривожним ящиком», що включатиме рятувальну техніку на випадок надзвичайної ситуації.

У  процесі реалізації заходів угоди буде визначено обсяги фінансування. Сторони погоджуються діяти в рамках співпраці, будувати свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства та захисту інтересів своїх завдань з обох  сторін.