Щороку, 27 вересня, у світі відзначають Всесвітній день туризму, що має на меті популяризувати туристичну індустрію. В Україні це свято відзначають з 1998 року.

Ланчинська міська бібліотека для дорослих працює над створенням туристичного путівника "Ланчин туристичний", в який ввійдуть всі туристичні родзинки Ланчинської громади, історичні факти та легенди про дані атракції.

Дані напрацювання, сьогодні, працівники бібліотеки презентували учням 10-х класів Ланчинського ліцею умені Юрія Шкрумеляка, у приміщенні Молодіжного простору Ланчинської ОТГ.

Даний захід був наповнений історичними фактами, легендами та цікавими розповідями. Діти з цікавістю провели час. Ми впевнені, що саме за молодим поколінням майбутнє нашої громади та країни в цілому!