Шановні жителі Ланчинської ОТГ!

Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році!

Бюджет громади – це гроші громади, Ваші гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень місцевої влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції  будуть систематизовані та скеровані до Ланчинської ради для врахування при підготовці проекту бюджету Ланчинської ОТГ на 2021 рік, а також оприлюднені.

Подати свою пропозицію можна за посиланням:

Або надати письмово заповнивши відповідну форму в селищній раді за адресою: селище Ланчин, вул.Шкільна, 3
Бюджет громади – це гроші громади, твої гроші!