Нагадуємо, що Державна комісія з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій  ухвалила рішення про  нове епідемічне зонування в Україні з  00 годин 00 хвилин 24 серпня.

Так як Надвірнянський район  підпадає в «ПОМАРАНЧЕВИЙ РІВЕНЬ» епідемічної небезпеки поширення COVID-19,  районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  просить неухильно дотримуватися протиепідемічних правил та норм представникам органів виконавчої влади , суб’єктам господарювання та громадянам.

Використання масок, антисептиків та дотримання соціальної дистанції знижують  ризики захворювання на COVID-19.

Також особливу увагу звертаємо на те, що у «помаранчевій» зоні заборонено проводити весілля  і любі масові заходи за участі 20 і більше людей. За порушення цих вимог будемо складати протоколи по ст.. 44-3 КУпАП (сума штрафу 17-34 тис.).

Вкотре закликаємо та наголошуємо: дотримуйтесь встановлених протиепідемічних правил!!! Бережіть своє здоровя та здоровя Ваших близьких.