Село Добротів розташоване на межі Гуцульщини і Покуття на лівому березі ріки Прут. Перша письмова згадка про Добрилів (перша назва села) припадає на 1460 рік. Територія – 870.3 га.

Добротівська сільська бібліотека заснована  орієнтовно в 1954 році. Бібліотекою завідувала Козловська Стефанія до 1970 року. З 1970 р. до 2012 р. – Кметюк Василина Юріївна. З березня 2012 р. завідує бібліотекою-філією Микитишин Леся Степанівна, бібліотекар – Христан Марія Миколаївна.

Сьогодні бібліотека-інформаційний, культурно-освітній заклад, що має упорядкований фонд документів і надає їх в тимчасове користування, соціокультурний осередок громади села. Бібліотека  працює у партнерстві з будинком культури, школою, громадськими організаціями.

Фонд бібліотеки нараховує 12500 примірників книг, обслуговує книгозбірня понад 1100 користувачів, яким протягом року видається близько 20250 примірників книг.

При бібліотеці працює клуб для дітей  – «Дивосвіт».

Фото без опису??????Фото без описуФото без опису