Фото без опису  Фото без опису

15 червня 2020 року відбулося засідання робочої групи з питань функціонування бюджету участі Ланчинської ОТГ, реалізація яких планується у 2020 році, на якому відбулося підбиття підсумків голосування та визначено переможців конкурсу.

Відкриваючи засідання заступник селищного голови  Іванішак Василь  зазначив, що 12 червня закінчилось голосування за проєкти конкурсу бюджету участі Ланчинської ОТГ, реалізація яких планується в 2020 році. Голосування тривало протягом 12 календарних днів в електронному (он-лайн) та паперовому вигляді. Участь у голосуванні взяли 1126 мешканців та громадян які працюють на території Ланчинської ОТГ. За попередніми результатами підрахунків голосування визначено п’ять проєктів переможців які будуть реалізовуватися на території Ланчинської ОТГ протягом 2020 року:

1. Проєкт № 2   «Облаштування ігрового майданчика на території Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка» с. Ланчин;
  2. Проєкт № 3   «Улаштування стежки з бруківки вулиця Садова-1Травня-Б.Хмельницького» с. Ланчин;
  3. Проєкт № 4   «Щасливі та здорові діти» ігровий дитячий майданчик ДЗО «Ромашка» с. Ланчин;
  4. Проєкт № 1  «Ігровий майданчик для садкових груп Добротівської гімназії Ланчинської селищної ради ОТГ» с. Добротів;
  5. Проєкт № 7   «На зустріч майбутньому» ігровий майданчик в с. С.Майдан.

Надалі за ходом реалізації проєктів-переможців слідкуйте на офіційному сайті громади.