Під головуванням  селищного голови Ланчинської селищної ради ОТГ Попович В.В. відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в ході якого вирішили:

1. Надати дозвіл на відновлення роботи ринку «Торговиця» на території Ланчинської об’єднаної територіальної громади із забезпеченням виконання вимог щодо профілактичних заходів протидії поширення коронавірусної хвороби COVID 19 згідно Постанови головного державного санітарного лікаря України № 14 від 27.04.2020 року.

3. Контроль виконання профілактичних заходів протидії поширення коронавірусної хвороби COVID 19 згідно з протоколом покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Гресько М.І.