До відома жителів Ланчинської селищної ради об'єднаної територіальної громади.

Повідомляємо про те, що 14 травня 2020 року ринок «Торговиця» працювати НЕ БУДЕ! (до завершення карантину)

Відповідно до протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 06.04.2020 року №6, з метою посилення заходів по запобіганню поширенню пандемії коронавірусу COVID-19 призупинено роботу ринку.

У звязку з відсутністю  належних умов та можливостей роботи ринку «Торговиця» (відсутність огорожі, одного входу і окремого виходу, неможливості проведення дезінфекційних робіт території, проходження безконтактного температурного скрінінгу) в умовах карантину, заборонено функціонування ринку відповідно Постанови №14 від 27.04.2020 року Головного Державного Санітарного лікаря України щодо протидії поширенню  корона вірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках.

Вибачте за незручності!

Будьте здорові!