Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування Ланчинської селищної ради об'єднаної територіальної громади

Дата: 20.03.2020 10:12

Ланчинської селищної ради об'єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової  особи  органу  місцевого самоврядування:

спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій та фінансів, який в основному буде виконувати обов'язки  уповноваженої особи за організацію та проведення публічних закупівель.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі

- особова картка (форма П-2 ДС)

- автобіографія

- дві фотокартки розміром 4х6

- копія документа про освіту

- копія паспорта

- електронна декларація про доходи за 2019 рік

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади  звертатися в Ланчинську селищну раду за адресою селище Ланчин, вул. Шкільна 3.

тел. 03475-32634;

e-mail: 04354545@mail.gov.ua

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 20 квітня  2020 року.