Конкурс читців Шевченківського слова!!!

Дата: 09.03.2020 11:55

7 березня 2020 року в приміщенні Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття(НМЦКТП) відбувся обласний огляд-конкурс читців імені Тараса Шевченка. В конкурсній програмі взяла участь рекордна кількість учасників – 63 конкурсанти, серед яких як виконавці розмовного жанру, так і драматичні аматорські колективи. Метою проведення даного заходу є популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка, розвиток обдарованої молоді та визначення перспективи розвитку аматорського мистецтва на наступні роки.

Нашу громаду на огляді-конкурсі представляли переможці відбіркового етапу, який відбувся 27 лютого:

Тетяна Фоміна – учасниця аматорської творчості клубу с. Добротів, керівник – Бакота Василь Володимирович, читала: Т.Г.Шевченко «Розрита могила», Іванна Доля «Заплакана совість»;

Юлія Ковальчук – учасниця аматорської творчості клубу с. Вишнівці, керівник – Семенишин Уляна Михайлівна, читала: Т.Г.Шевченко «Чого ти ходиш на могилу», Іванна Доля «Рідна мово моя»;

Романа Бойко – учасниця аматорської творчості клубу с. Середній Майдан, керівник – Казюк Ганна Василівна, читала: Т.Г.Шевченко «Чи то недоля, чи неволя», Ліна Костенко «Напитись голосу твого».

Всі конкурсанти, в тому числі й представники Ланчинської ОТГ, отримали Подяки від Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації та Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття за підписом директора НМЦКТП Світлани Панько «За участь в обласному огляді-конкурсі читців імені Тараса Шевченка».

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам, та їхнім керівникам, за хороший рівень підготовки та за гідне представлення нашої громади в обласному огляді-конкурсі читців імені Тараса Шевченка.